На Глухівщині в селі Сліпород організували турнір з хокею серед юнаків

Спорт 20:27, 23.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на Глухівщині в селі Сліпород міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та активісти села Сліпород організували турнір з хокею з шайбою серед юнаків «Старт». Повідомляється на сторінці “Глухів спортивний” в Фейсбук.

Місцевий активіст Іван Щастний ще на початку зими об’єднав навколо себе односельців, аби зробити на ставку льодову ковзанку. Тепер у дітей і дорослих є можливість навчатися грі в хокей і кататися на ковзанах. Під його керівництвом були зроблені інструменти для чистки льоду, лави і місце для переодягання. Підтримати починання зголосився Микола Колтаков, майстер спорту України міжнародного класу, директор МЦФЗН «Спорт для всіх». Наприкінці січня він передав від депутата Ризької думи Віталія Дубова нові ключки і шайби для юних спортсменів Сліпороду.

Микола Колтаков давно планував організувати турнір з хокею серед дітей в Сліпороді, та кілька разів дата змагання переносилася через негоду. І от нарешті плани здійснитися. Назва «Старт» – символічна, це старт спортивної кар’єри, початок шляху до прекрасного світу спорту.
У змаганні взяли участь дві команди. Команда «Славута»: Богдан Красовський, Данило Ковбаса, Дмитро Куліков, Данило Терещенко, Артем Дегтярьов.

Команда «Молодь»: Дмитро Дегтярьов, Владислав Малишев, Артем Солонуха, Василь Чикомасов, Олександр Товкач, Руслан Пустинник.

Десятки односельців прийшли підтримати юних спортсменів і активно вболівали за хлопців.

Три періоди по 10 хвилин завершились рахунком 9:5. Перемога дісталась гравцям «Славути».
Хокеїстам були вручені грамоти та солодощі, подяку від МЦФЗН «Спорт для всіх» отримав і Іван Щастний. На завершення організатори влаштували дружнє чаювання для спортсменів і уболівальників, під час якого обговорили плани на найближче спортивне майбутнє.

Фото Микола Колтаков.

comments powered by HyperComments
Нагору