На Глухівщині, в Есманській громаді, соціальні працівники їздитимуть на велосипедах

Суспільство | 09:00, 19.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Есманській громаді Шосткинського району придбали велосипеди для працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» соціальних працівників, інформує Есманська селищна рада.

17 листопада голова громади Сергій Мінаков разом з заступником Галиною Фільченко вручили 7 новеньких велосипедів соціальним робітникам відділення соціальної допомоги.

Голова громади подякував соціальним працівникам за їхню доброту, чуйність та співпереживання, з якими вони виконують свою роботу, турбуючись про літніх людей. Він відзначив, що з метою покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям громади було прийнято рішення закупити працівникам транспортні засоби. На придбання велосипедів використали 28,4 тисячі гривень з бюджету.

 Як зазначила директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Наталія Хроль, відділенням соціальної допомоги обслуговується 165 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, більшість з яких проживають у віддалених куточках громади. Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні робітники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.

comments powered by HyperComments