На Глухівщині урожайні 5 місяців на малюків

Статистика 13:10, 7.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

В кожній родині батьки піклуються про новонароджену малечу, бо діти – це найцінніший подарунок долі та благословення. Для країни – народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні.

Варто зазначити, що за 5 місяців 2019 року на Глухівщині народився 141 малюк. Перше півріччя було урожайне на дівчат, їх народилося 73. У 70 сімей лелека завітав вперше, по другій дитині він приніс у 49 родин, в третє – 13. Особливо пощастило 2 парам, бо там народилися двійні.

До речі, найпопулярнішими іменами в Глухівському районі залишаються Софія, Вероніка, Варвара, Кіра, Анна, Марія, Єва, Мирослава, Давид, Артем, Єгор, Захар, Назар. Збагатилися родинні скарбнички й на рідковживані імена, а саме на Еліну, Міланію, Ілону, Ємілію, Васілісу, Алевтину, Аміну, Тею, Михаїла, Ріната, Даніяра, Святослава, Ростислава.

Так само опікуючись громадянами, як батьки щодо своєї малечі, Міністерство юстиції України створює зручні та комфортні сервіси. Наразі жителі області можуть отримати перший документ малечі – свідоцтво про народження – безпосередньо в пологовому будинку, заощаджуючи при цьому час.

А незабаром в Україні запрацює електронна система від Мін’юста «Е-малятко», завдяки якій громадяни зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.

Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!

За інформацією Глухівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області

comments powered by HyperComments
Нагору