На Глухівщині рятувальники проводять роз’яснювальну роботу щодо запобігання пожеж в екосистемах та житловому секторі

Безпека громадян | 09:01, 8.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Незважаючи на зменшення температурних показників в області залишається небезпека загорянь в природних екосистемах. Також через недотримання правил пожежної безпеки під час обігріву помешкань значно збільшився ризик пожеж в житловому секторі. Для запобігання таких випадків працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять активну інформаційно-роз’яснювальну серед населення.

Так, 7 жовтня працівники Служби порятунку спільно з поліцейськими та представниками органів місцевого самоврядування взяли участь у патрулюванні на території Глухівської об’єднаної територіальної громади щодо запобігання загорянь в природних екосистемах.

Громадянам наголосили, що безвідповідальне спалювання сухої рослинності може призвести до масштабних пожеж та навіть до загибелі і травмування на них людей.  Отже, необхідно бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки, а при виявленні ознак пожежі на відкритій території та у лісовій місцевості негайно телефонувати на лінію екстреного виклику «101».

comments powered by HyperComments