Художественная ковка

На Глухівщині проживає 18 дітей-сиріт, яких за кошти держбюджету мають забезпечити житлом

Соціальний захист | 15:35, 14.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

На семінарі-нараді з представниками органів місцевого самоврядування було обговорено важливе питання – здійснення соціальної роботи з особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, – повідомляється на сайті Глухівської райдержадміністрації.

Як відзначила директор Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Хроль, найактуальнішою проблемою для відповідної категорії дітей є відсутність у них житла.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа» врегульовано питання взятті дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за місцем їх походження або проживання при досягненні 16-річного віку. Це питання надзвичайно актуальне для сільських та селищних рад району, тому були роз’яснені правила постановки на квартирний облік.

Урядом передбачено надання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з  їх числа. У районі проживає 18 осіб даної категорії. Сформовані пропозиції та напрямки спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

comments powered by HyperComments