Художественная ковка

На Глухівщині проводиться активна робота з підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

 Поділитися

Поділитися в

Зростання кількості сімей у складних життєвих обставинах обумовлено збільшенням числа малозабезпечених сімей, погіршенням стану здоров’я населення, зростанням кількості розлучень, неповних сімей, насилля тощо.

З метою забезпечення координації та взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо обліку сімей,  які опинилися у складних життєвих обставинах на території району, та надання їм  комплексу  різних послуг для вирішення їхніх проблем проводиться відповідна соціальна робота. Фахівцями РЦСССДМ було здійснено виїзд до Студенецької, Привільської, Перемозької сільських та Есманьської селищної рад з метою надання клієнтам центру фахової допомоги, перевірки готовності до зимового періоду, соціального інспектування. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

У ході роботи проводилось спілкування з батьками, обговорювались теми профілактики шкідливих звичок, покращення житлово-побутових умов, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та цільове використання виплат державної допомоги при народженні дитини.

За результатами оцінок потреб 9-ом родинам запропоновано послуги соціального супроводу, решта сімей буде охоплена заходами соціального патронажу.

comments powered by HyperComments