Художественная ковка

На Глухівщині провели рейд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

Соціальний захист | 11:18, 25.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації було здійснено профілактичний рейд до села Суходіл з метою обстеження умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, захисту прав дітей, контролю за станом виконання батьківських обов’язків їх законними представниками, недопущення порушень норм чинного законодавства в сфері охорони дитинства, – повідомляє Глухівська райдержадміністрація.

Директором Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Хроль, психологом Оксаною Сидоренко  спільно з провідним спеціалістом служби у справах дітей Тетяною Васьковою за результатами рейдового заходу зроблено оцінку потреб дітей та перевірено цільове використання коштів. З батьками  проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей, їх виховання, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя, раціонального використання сімейного бюджету. Також надавалась консультативна допомога в оформленні документів та допомог.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, більш відповідально ставляться до виконання своїх батьківських обов’язків, стають дисциплінованішими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

comments powered by HyperComments