На Глухівщині попрощаються з воїном, який загинув на Чернігівщині ще в березні

Втрата 15:39, 30.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Смертю хоробрих загинув український воїн Максим Анатолійович Приходько, житель села Некрасове (13.06.1983 – 9.03.2022).

Остання дорога додому для 38-річного молодшого сержанта була довжиною більш ніж у 4 місяці, повідомляє Глухівська міська рада.

9 березня під час важкого бою за село Лукашівку на Чернігівщині, коли бійці 16 батальйону 58 омпб стримували рашистів, він пропав безвісти. Останнє, що було відомо, – Приходько на цивільній машині повіз боєкомплект побратимам, які були майже в оточенні.

Встановлено, що його машину розстріляли з гранатомету. Останки ідентифікували за допомогою тесту ДНК.

Максим був молодшим серед трьох синів у родині Приходьків. Батько був військовим, сім’я свого часу жила у Росії, у місті Петропавловськ-Камчатський, де і народився Максим. На початку 1990-х родина повернулась на рідну землю, у село Некрасове на Глухівщині, де було коріння обох батьків.

Працював у поліції, а з 2016 року підписав контракт із ЗСУ. За словами товаришів і рідних, він жив армією, був вимогливим до себе, енергійним і хоробрим. Весь час був на першій лінії оборони.

Вдома його чекали донечка, дружина, мама, багато рідні. На жаль, для великої родини Приходьків ця проклята війна підготувала ще одне важке випробування. У 16 окремому мотопіхотному батальйоні Максим служив разом із рідним братом Григорієм. Тиждень тому родина отримала сповіщення, що у кровопролитних боях на Донбасі пропав безвісти і він… Наразі доля старшого брата точно не відома.

Планується, що поховають Максима Приходька у рідному селі Некрасове у вівторок, 2 серпня.

comments powered by HyperComments
Нагору