На Глухівщині громада долучилась проекту захисту молоді і дітей всесвітнього масштабу

 Поділитися

Поділитися в

Україна приєдналася до започаткованої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Відповідний Меморандум був підписаний у Києві між Урядом України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та партнерами ініціативи.

Започаткована Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) ініціатива працює з 1996 року і до неї залучені муніципалітети понад 30 країн світу на всіх континентах.

Приєдналася до грандіозного проекту і Березівська ОТГ.

Березівська ОТГ обрана до другої кагорти муніципалітетів із впровадження ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”. Сьогодні, 19 серпня, підписано Меморандум про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Березівською сільською радою“, – повідомляє Ірина Перерва у Фейсбук.

Громада, як учасниця ініціативи, вестиме активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді. Вона матиме шанс в майбутньому отримати від ЮНІСЕФ спеціальний статус і відзнаку, що дозволить більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.

comments powered by HyperComments