Художественная ковка

На Глухівщині дільничні офіцери поліції звітують перед громадою про свою роботу

Безпека громадян | 11:11, 19.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про роботу по упередженню та розкриттю злочинів на своїх поліцейських дільницях представникам місцевого самоврядування розповіли дільничні Глухівського відділу поліції Павло Свербейкін та Олександр Скляр.

Старший лейтенант поліції Павло Свербейкін, який обслуговує територію Пустогородської сільської ради, розповів представникам громади про всі актуальні питання забезпечення правопорядку на дорученій йому дільниці. Мова йшла про попередження скоєння як адміністративних, так і кримінальних правопорушень, особливо – вчинення крадіжок з домоволодінь громадянь. За звітний період дільничний склав 16 адміністративних матеріалів на правопорушників та розкрив 2 з 3 вчинених злочинів. Окрім того, постійно проводить профілактичну роботу з соціально-неблагополучними особами, – схильними до зловживання алкоголем, наркотиками, вчинення злочинів, домашнього насильства тощо.

Старший лейтенант поліції Олександр Скляр під час зустрічі з активом Білокопитівської сільради не лише прозвітував про свою роботу, а й навів конкретні приклади, коли спільними зусиллями поліції та громадськості було упереджено скоєння злочинів майнової спрямованості. Дільничний детально розповів, за які саме правопорушення були складені ним 18 адмінпротоколів на жителів сільради території, детально проінформував присутніх про розкриття 3 з 4 скоєних злочинів.

Користуючись нагодою, обидва дільничні нагадали представникам місцевого самоврядування про небезпеку, що становлять для літніх жителів сіл шахрайські схеми, проінформували про нові їх різновиди та вручили для розміщення у громадських місцях відповідні пам‘ятки-нагадування.
Офіцери поліції обговорили з депутатами та громадським активом сільрад план роботи на наступний рік та подальші спільні заходи по забезпеченню правопорядку на території обслуговування.

Відділ комунікації поліції Сумської області

comments powered by HyperComments