На Глухівщині чоловік скрився з місця ДТП, перед тим хильнувши у ресторані коньяку

Суд | 14:27, 12.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Глухівському міськрайонному суді розглянуто матеріали  справи про притягнення до адміністративної відповідальності  громадянина Грузії, який має посвідку на постійне місце проживання в Україні, водія Будищанського психоневрологічного інтернату.

Він 6 березня о 22 год. 44 хв. в с. Береза Шосткинського району на вул. Московська, керуючи автомобілем ГАЗ 2705 та здійснюючи рух заднім ходом, не впевнився у відсутності перешкод та здійснив наїзд на припаркований автомобіль FORD FUSION та залишив місце пригоди. Водій Форду викликав на місце події поліцейських.

Згідно протоколу, до проведення медичного огляду водій автомобіля ГАЗ вживав алкогольні напої, а саме 100 г коньяку. Винуватець ДТП стверджує, що коньяк випив вдома після опівночі. чоловік говорить, що наступного ранку поліцейські приїхали до нього та сказали пройти тест на вживання алкогольних напоїв, на що він погодився і тест показав стан алкогольного сп`яніння.

Суд, дослідивши матеріали, постановив притягнути винуватця до адміністративної відповідальності за ст. 122-4, ст. 124, ч. 4 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20 400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.