На Глухівщині 14-річний підліток через необережність отримав 35 % опіків тіла, перебуває в реанімації

Інцидент | 15:32, 2.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Минула субота для 14-річного Данїїла Рибалко, закінчилася ледве не фатальними наслідками. Мама потерпілого розповіла, що того дня Даня разом друзями відправилися до місцевого стадіону у с.Обложки, що на Глухівщині.

Перебуваючи поруч з розведенним багаттям хлопець намагався дозаправити мопед пальним. В результаті, відчайдушність хлопця обернулася драматичними подіями – паливо запалало, хлопець став горіти в буквальному сенсі слова. Перелякані не на жарт друзі тут же стали його рятувати, обливаючи водою. Хлопці допомогли Дані доїхати додому. А там вже мамі було очевидно, що потрібно негайно викликати “швидку”. Наразі, підліток перебуває в палаті інтенсивної терапії у Глухівській міській лікарні.

Хлопець отримав опіки 35 % поверхні тіла – лице, руки, тулуб. Наразі, за оцінками лікарів його стан оціняють як важкий. Попереду – довга та дороговартісна реабілітація.

Мати Даніїла розповіла, що до 14 років він навчався у ЗОШ №6, тільки рік тому вони переїхали до столиці. В село навідались погостить у бабусі і ось такий прикрий випадок.

Хто має намір допомогти Дані, залишаємо реквізити: картка Райффайзен банку 4149500144427054 Рибалко І.А. (бабуся хлопчини)

comments powered by HyperComments