На фронті героїчно загинув іще один наш земляк – Денис Щербаков

Втрата 13:28, 1.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Боронячи Україну від рашистських окупантів, загинув 25-річний військовий із Глухова, Денис Щербаков.

Трагічну звістку про загибель захисника журналістці Глухів.INFO підтвердила дружина Дениса, Марина.

Кровопролитна війна, яку російські агресори розгорнули проти українського народу, тільки зміцнила думки Дениса в правильності зробленого свого часу вибору – жодного разу він не пошкодував про те, що пов’язав життя з військовою службою. Він захищав рідну неньку від загарбницької орди на Чернігівщині з перших днів повномасштабного вторгнення, після – за розпорядженням командування відправився на Донеччину. Загинув смертю хоробрих та будучи вірним присязі. Де саме та за яких обставин обірвалося життя захисника наразі, повідомимо згодом.

Денис навчався у ЗОШ №6, закінчив Глухівський агротехнічний коледж СНАУ. Працював електриком у РЕСІ. До лав ЗСУ вступив по контракту у 2019 році. Служив старшим солдатом у 16-му ОМПБ.

Без сина і брата залишились рідні, без чоловіка і батька дружина Марина і 6-річна донька, яку Денис обожнював.

Похоронять полеглого воїна у Глухові, на Веригінському кладовищі. Про час прибуття кортежу з тілом загиблого, а також церемонію прощання, повідомлять додатково.

Хто має бажання та намір підтримати сім`ю героя, залишаємо реквізити: ПриватБанк 5168757373294273 Марина Щербакова

Також, дружина Дениса окремо висловлює щиру вдячність кожному причетному за небайдужість та підтримку в цей скрутний період життя!

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору