На Доннечині героїчно загинув випускник Глухівського агротехнічного коледжу

Втрата 06:39, 8.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

На Донеччині героїчно загинув командир відділення, старший сержант Олександр Вікторович Бабанський. Вірний син України народився у Шостці 17 жовтня 1979 року. Навчався у шосткинській школі № 5, після – вступив до Глухівського агротехнічного коледжу та здобув спеціальність «Електрифікація та автоматизація сільського господарства».

Після навчання проходив строкову військову службу у місті Десна. Повернувшись з армії, працював водієм – спочатку в Глухівському лісгоспі, після – в ПП «Електрокабель» та на меблевій фабриці «Катунь».

У 2014 році Олександр Вікторович став на захист Батьківщини у складі Збройних Сил України. Повернувшись, працював на підприємстві «Хім агро плюс». Після повномасштабного вторгнення рашистських агресорів Олександр Бабанський пішов добровольцем до військкомату і з березня 2022 року захищав рідну країну зі зброєю у руках. В результаті поранень несумісних з життям, отриманих під час ворожого обстрілу в зоні бойових дій, його серце перестало битися 4 серпня цього року…
У невимовній скорботі дружина та близькі. Без батька залишилося двоє синів, 13 та 16 років. Олександр Вікторович Бабанський був доброю, щирою, відважною людиною. Завжди приходив на допомогу. Відважний Герой назавжди залишиться у наших серцях і пам’яті.

Шостка.INFO

comments powered by HyperComments
Нагору