На деяких ділянках у напрямку Глухова провели аварійний ремонт дороги

Дороги 12:08, 23.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг , які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С). Тривають вони, здебільшого, на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтувалися.

20 лютого 2018 для проведення аварійних робіт було залучено 15 бригад підрядних організацій, які працювали на дорогах загального користування державного значення.

Аварійна ліквідація ямковості проводилася на міжнародній автодорозі М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. 5 бригад працювало на дорогах національного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка та 2 – на автодорозі Н-12 Суми-Полтава.

По 2 бригади дорожників працювали на автодорогах регіонального значення Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів та Р-61 Батурин-Конотоп-Суми.

3 бригади ліквідовували аварійну ямковість на автодорозі Р-44 Суми-Путивль-Глухів. Станом на 22 лютого ліквідовано понад 196 кв. м ямковості та деформацій покриття, а від початку проведення робіт у поточному році – 765 кв. м ямковості.

На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном, повідомляє прес-служба САД у Сумській області.

comments powered by HyperComments
Нагору