Митрополита Конотопського і Глухівського Романа призначили тимчасово керуючим Роменською єпархією

Духовність 20:22, 19.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Митрополита Конотопського і Глухівського УПЦ МП Романа (Кимовича) призначили тимчасово керувати кафедрою митрополита-втікача Роменського Іосифа (Масленнікова).

Як повідомляє Релігійно-інформаційна служба України, відповідний Указ, який підписав Предстоятель УПЦ МП Онуфрій, оприлюднив у Фейсбуці священик Андрій Пінчук.

Як зазначив о. Андрій призначати керівника єпархії може лише Синод.

«І ще особливість – призначити постійного керуючого єпархією може лише Синод, який, сподіваюсь, і прийме на найближчому засіданні кадрові рішення стосовно призначень постійних керуючих Ізюмською та Роменською кафедрами. Але обов‘язок Блаженнійшого – до визначення Синодом призначити на осиротілу кафедру (де духовно помер єпископ від русмирівського зілля) тимчасового керуючого», – наголосив священик.

Нагадаємо, митрополит Роменський і Буринський Іосиф (Масленніков) під час повномасштабної війни в Україні втік до Росії.

Миторополит Масленніков, до слова, не єдиний єрарх-втікач з УПЦ МП.

У вересні цього року Предстоятелю УПЦ МП Онуфрію вже доводилося вирішувати делікатне кадрове питання – призначити митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія (Легкого) керуючим осиротілою Ізюмською єпархією. На цій кафедрі він замінив архиєрея Єлісєя (Іванова),- єрарха-колаборанта, який після наступу ЗСУ втік з України разом із російськими окупантами, інформує Релігійно-інформаційна служба України.

 

 

 

 

Фото на сайті www.orthodox.org.ua

comments powered by HyperComments
Нагору