Мультидисциплінарна бригада здійснила черговий виїзд до сіл Глухівського району

Соціальний захист | 11:29, 10.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

На днях був здійснений виїзд мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до сіл Яструбщина та Кучерівка.

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома в селі Яструбщина знаходиться чотирнадцять громадян похилого віку, які отримують платні та безоплатні послуги, опікується ними соціальний робітник Наталія Анатоліївна Толкачова. В селі Кучерівка отримують послуги двадцять вісім громадян, а надають послуги Юлія Петрівна Новикова та Денис Сергійович Кущенко.

Як зазначають на сайті Глухівської райради, робочою групою було обстежено, та надано різні види допомоги 14 громадянам, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, заміряно артеріальний тиск, надані психологічні, інформаційні та консультативні послуги, від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги нашої установи було роздано допомогу у вигляді цукру та одягу б/в,  яку отримали від спонсорів.

Також було перевірено роботу соціальних робітників. В ході перевірки виявлено, що соцробітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються у повному обсязі, згідно складених договорів.