Мультидисциплінарна бригада відвідала підопічних на Глухівщині

Соціальний захист | 10:10, 13.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

11 червня згідно запланованого графіку виїздів мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради було здійснено виїзд до селища Шалигине. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

В селищі Шалигине функціонують чотири соціальні дільниці де працюють чотири соціальні робітники: Тетяна Абдульманова, Надія Мілюкіна, Світлана Полятикіна та Надія Тудорів, координує роботу соціальних робітників та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Наталія Дрозач.

Мультидисциплінарною бригадою у складі завідувача відділенням соціальної допомоги вдома Світлани Черняк, сестри медичної Альбіни Кошман та соціального робітника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Наталії Василько було перевірено роботу соціальних робітників та надано різні види послуг за місцем проживання підопічнихзаміряно артеріальний тиск, виміряно пульс, надані рекомендації щодо прийняття пігулок, надані інформаційні та консультативні послуги, від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було роздано допомогу у вигляді одягу б/в.

В ході перевірки виявлено, що соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються в повному обсязі, згідно складених договорів.