Мішель Терещенко: зарплати будуть вище, грошей буде більше, життя стане краще

 Поділитися

Поділитися в

Мер міста Глухів Мішель Терещенко в студії каналу InterVizor розповів про свою економічну програму, зменшення податків, принцип 2.10, збільшення бюджету на 40 відсотків, боротьбі з корупцією та реальну децентралізацію.
“Передвиборча кампанія ще не почалась, коли вона почнеться, я – потенційний кандидат. І на вибори я йду тому, що зараз я не бачу жодного кандидата, якому я можу довіряти. Я дуже люблю Україну, я три роки тому відмовився від французького громадянства, і отримав українське. Я хочу, щоб і я, і мій син, який народився чотири дні тому, жили у заможній, європейській, цивілізованій Україні, і нею пишались”, – підкреслює Мішель Терещенко.
-Я не хочу, щоб через двадцять років мій син сказав: «Тату, ти двадцять років тому вибрав бути українцем, а я хочу зараз вибрати бути французом» Я радий, що ми можемо зараз використати цей шанс, і мирним шляхом виборів, нарешті, зламати цю систему, відрізати голову цій гідрі”,  – наголошує міський голова Глухова.
Мішель Терещенко розповів, що кожен день проводить у боротьбі з корупцією, яка виросла до масштабів “гідри з багатьма головами”, особливо за часів Януковича. Далі він поділився поглядами, що до змін ситуації у країні: -Ось я тримаю програму. Це – лише десять аркушів. Це програма змін на три роки, згідно якої ми можем абсолютно мирним шляхом докорінно змінити ситуацію і отримати нові європейські перспективи, і за п’ять років Україна дуже наблизиться до Євросоюзу. Не думаю, що отримає членство, але матиме всі умови для цього. 
Мер Глухова зауважує: – Якщо ми подолаєм корупцію – ми без проблем виграємо і війну. Не тільки Донбас, не тільки Крим схочуть повернутись, а й ті території, що були Україною сто років тому, як мінімум, будуть бажати з нами співпрацювати.
“Стосовно армії, якщо я стану президентом, то розвиватиму її без компромісів. Коли я йду зараз вулицями Києва, то бачу гасла : «Нам потрібен мир». Мені здається, там ще мусять дописати «Потрібна капітуляція». Або бачу кругом «Компроміс». Компроміс, компроміс, компроміс… Наразі війна. Мені здається, такі написи – це вже кримінальне порушення. Не може бути компромісу. Ми в своєму праві, є агресія, є Будапештський меморандум, є наші кордони, які наші сусіди мусять поважати. Нам потрібно робити все можливе й неможливе, щоб наш сусід поважав наше право”
Мішель відкрито та щиро висловився стосовно українського менталітету: –Українці дуже активні, дуже спритні, ви можете прийти на дружній обід і несподівано отримати бізнес-пропозицію. Українці в цьому більше схожі на американців. Я досі не розумію, як більшовикам вдавалось керувати майже вісімдесят років – це тільки через репресії, терор, депортації. У Франції є таке прислів’я : «Неможливо – це не французькою». А мені хочеться сказати «Неможливо – це не українською».
Що до відтоку населення кандидат у президенти з прикрістю зауважив: – Вже маєм прикрий результат – мільйони мігрантів, що прийняли рішення працювати за кордоном. Вони будуть збагачувати Польщу, Італію, а Україна біднітиме. Я хочу, щоб Україна була для Європи, як Канада для Америки.
Про перші кроки змін, якщо стане президентом України:
“І якщо я виборю пост президента, першим моїм законопроектом, винесеним на верховну раду, буде ліквідація прокуратури. Звільнити Генпрокурора, який зараз є, і повністю ліквідувати цю установу. Ми почали декомунізацію. А наша Держпрокуратура – це спадщина з радянських часів. Вона працює з часів Леніна, з 1922 року. Коли я вперше був у Сумській області в кабінеті обласного прокурора, він одразу заявив : «Ми, прокуратура, є репресивним органом». Я був шокований, я завжди вважав, що прокуратура має захистити інтерес держави, а держава то є люди, тому перш за все треба захистити право людини. Нам не потрібен репресивний орган, прокуратура має бути ліквідована”.
Фінальним аккордом інтерв`ю стала думка Мішеля Терещенко стосовно перспективи членства України серед держав Євросоюзу: -Я вважаю, що Україна має право бути членом Євросоюзу. І думаю, що це важливо для України, але ще важливіше – для Євросоюзу. Це єдина країна світу, де люди гинули на барикадах з прапором Євросоюзу в руках. Наші європейські друзі мають розуміти, що ми зараз тримаємо східний кордон не тільки України, а всієї Європи.
comments powered by HyperComments