Мешканців Глухова бентежить питання доріг

 Поділитися

Поділитися в

Ситуація з дорогами у місті – болюча тема для глухівчан. Що вже казати за водіїв! Протягом довгого часу обговорюється питання з приводу виділення коштів на капітальний ремонт вулиці Некрасова. Люди навіть збирались перекривати дорогу, про що неодноразово публічно повідомляли в соціальних мережах з метою звернути увагу діючої влади на проблему і спонукати таким чином до активних дій. Але станом на 26 листопада ситуація залишається незмінною.

Схожа проблема і у мешканців пересічних вулиць Терещенків-Пушкіна. Правда, місцеві жителі від відчаю звернулись до депутата Сумської обласної ради, про що повідомляє у facebook Марія Коняєва

“До мене, як депутата Сумської обласної ради, звернулись жителі буд.№ 81 по вулиці Терещенків, з проханням допомогти, бо їхній будинок постійно отримує значні пошкодження внаслідок наїзду автомобілів з вулиці Пушкіна. А все тому, що дорожні розмітки і знаки там відсутні, дорога не відповідає ніяким стандартам, відбійників немає, напрям повороту не вказаний, а це призводить до ДТП”

“Жителі жалілись, що за 2 роки було 7 ДТП, але управління ЖКГ Глухівської міської ради, яке є до речі баллансоутримувачем доріг в місті, ігнорує дане питання і скільки вони не зверталися – допомоги нуль!!!!!
Останнє ДТП було у вересні місяці і господарка будинку була на прийомі у заст. міського голови Вискуба О.І, який їй пообіцяв, що через місяць будуть стояти відбійники. АЛЕ…………………!!!!! Девіз «фантастичної команди» – ОБІЦЯНОГО 3 РОКИ ЧЕКАЙТЕ!”, – інформує депутат від партії “Укроп” Марія Коняєва.

Марія Коняєва пообіцяла, що партія “Укроп” візьме це питання на контроль. Також укропівка запевнила, що через два тижні викличе поліціянтів для перевірки виконання існуючих недоліків:

“Тому я вимушена була відреагувати і звернулась з запитом. Надаю відповідь Управління патрульної поліції в Сумській області і партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» бере це питання на контроль. Через два тижня будемо викликати поліціянтів перевірити виконання припису щодо усунення недоліків”.

comments powered by HyperComments
Нагору