Мешканка Глухівщини, яка страждає на рідкісне захворювання, просить допомоги

 Поділитися

Поділитися в

Ганна Крепких, жителька с.Землянка, з 2007 року страждає від аутоімунного захворювання – системну склеродермію. Останнім часом симптоми хвороби посилилися, внаслідок чого довелося ампутувати 4 пальці на руках, інші – в ранах, на ногах так само. Плюс пошкодження судин, сполучної тканини і внутрішніх органів. Хвороба дуже рідкісна, на Глухівський район одиничний випадок.

“На даний момент хвороба дуже погіршилася, потрібні дорогі ліки. Була необхідною і допомога донорів крові, що б прокапатися. Дякувати людям, що відгукнулися, кров вже не потрібна, а решта – ліки і лікування ще довго. І на гормонах, знеболюючих, серцевих, судинних препаратах довічно. За аналізами крім усього занадто впав гемоглобін і залізо в організмі.

Це системне захворювання, тобто йде пошкодження як зовні так і всередині. На лікування кожного місяця потрібно від 4000 до 5000, а якщо лягати прокапатися (що необхідно робити кожні три місяці), то 10 000 і більше.

За час госпіталізації всі накопичені кошти вичерпалися. А тепер ще й на Суми відправляють на консультацію щодо подальшого лікування. А фінансів вже немає… Велика подяка всім хто відгукнеться!”

Всі наявні кошти родина спрямувала на порятнунок рідної людини, а лікування тривале і фінансово вже непідйомне для сім`ї. Прохання до всіх небайдужих допомогти фінансово, хто скільки зможе! І 5 гривень стануть в нагоді!

Номер рахунку : ПриватБанк 5168 7573 9350 0949 Крепких Ганна Сергіївна

 

comments powered by HyperComments
Нагору