Мешканець Глухівщини хотів вигідно придбати автозапчастини, натомість втратив майже 5 000 грн.

шахраї 15:02, 27.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Житель Глухівщини намагався придбати через сайт автозапчастин глушник та резонатор, надіславши «продавцю» повну передоплату, проте замовлене він так і не отримав, а реалізатор після отримання коштів перестав виходити на зв’язок.

 Відділ комунікації поліції Сумської області повідомляє, що із заявою про шахрайство до поліції Глухова звернувся 49-річний житель одного з сіл. Чоловік розповів, що на одному з сайтів, де продають автозапчастини, він знайшов оголошення про продаж глушника з нержавіючої сталі та резонатор. Ціна його дуже зацікавила й він замовив вподобаний товар.
 За якийсь час з ним зв’язався продавець, який висунув умову, що товар йому буде доставлений лише після повної передоплати на вказаний ним номер банківської картки, мовлять, війна й дуже часто покупці відмовляються від замовлення, коли товар вже доставлений. Через це вони несуть збитки.
 Житель Глухівщини погодився й перерахував 4 800 гривень.
 Марно прочекавши кілька днів доставку, заявник намагався зв’язатися з продавцем, проте той перестав відповідати на повідомлення та дзвінки.

 У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа афериста.

comments powered by HyperComments
Нагору