Мертві бджоли, часті аварії, закриття школи: низка питань, що розглянули депутати Глухівської РДА

Влада | 10:23, 16.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять третьої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання. Повідомляється на сайті Глухівської РДА.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат Сумської обласної ради, голова та заступник голови районної державної адміністрації, начальник  Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, керівники комунальних закладів районної ради, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.

До порядку денного 33 сесії було внесено 16 проектів рішень та два депутатські запити, які депутати підтримали.

Перший запит депутата районної ради Олексія Ткаченка стосувався ситуації, яка склалася  на території Бачівської, Сопицької та Суходільської сільських рад з приводу загибелі бджіл. Вирішили направити для розгляду Глухівській районній державній адміністрації, управлінню Держпродспоживслужби в Глухівському районі та громадській організації «Спілка пасічників Глухівського району Сумської області».

В другому запиті депутата районної ради Миколи Буряка було підняте питання частих аварій  на автомобільній дорозі Глухів-Катеринівка через недостатність дорожніх знаків для попередження водіїв про аварійні ділянки узбіччя. Вирішили запит направити для розгляду службі автомобільних доріг у  Сумській області.

Депутат районної ради Анатолій Геращенко запропонував звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням профінансувати завершення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Глухів-Катеринівка.

Зокрема депутати районної ради заслухали хід виконання районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», звітував начальник  Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Олексій Борковець.

Депутати затвердили перелік платних послуг, що будуть надаватися комунальною установою Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району».

Ряд змін були внесені до районного бюджету на 2019 рік та районних програм, а саме:

– економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки;

– поліпшення умов освітнього процесу у закладах освіти Глухівського району;

– підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району;

– підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім»;

– підтримки малого та середнього підприємництва у Глухівському районі;

Також депутати підтримали закриття Бачівської філії Есманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області, враховуючи низьку наповнюваність класів учнями та прохання батьків про переведення дітей до Сопицького навчально-виховного закладу для отримання кращих освітніх послуг.