Мертва справа: після трагічної загибелі глухівчанки у Львові поліція мовчить

Новини | 09:46, 31.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Львові в орендованій квартирі ще у січні 2019 року знайшли мертвими 21-річних Настю Ковальчук та її хлопця Андрія Рассказчікова. Вони були туристами та приїхали у Львів гуляти. Про те, яким чином загинула уродженка Глухова Настя Ковальчук (Барсук) журналісти Глухів.INFO описали в подробицях.

Молода пара отруїлась чадним газом. Дівчину знайшли мертвою у ванній, а її коханого у кімнаті, де жила пара. Уже минув майже рік, проте справу й досі ніхто не розслідує, – пише Obozrevatel 

Друг знайшов тіла Насті та Андрія

Насті Ковальчук із Глухова та киянину Андрію Рассказчікову було по 21 року. У дружній компанії на початку січня вони вирушили до Львова – відсвяткувати день народження одно з друзів.

Заздалегідь зняли двокімнатну квартиру в центрі міста за адресою вул. Дорошенка, 65, кв. 4. Помешкання у старовинному львівському будинку зі старою піччю і газовою колонкою. За словами сусідів, тут недавно було зроблено ремонт.

Настя і Андрій оселилися в кімнаті без вікон, із піччю, куди був виведений газовий пальник. А їхні двоє друзів зайняли іншу кімнату. Христина Янко, дівчина, яка здавала житло через міжнародний сайт airbnb, попередила квартирантів, щоби піч не вмикали. Так молодим людям це було і не потрібно.

Увечері Андрій прийняв душ у ванній, де була встановлена газова колонка, потім туди пішла Настя. Вранці їх так і знайшли – Настю у ванній, а Андрій напівлежав на ліжку. Вони були мертві. Другій парі теж було погано, але їм більше пощастило, вони ночували у кімнаті з вікном.

Молоді люди отруїлися чадним газом. Ймовірною причиною може бути неправильно встановлене газове обладнання. Можна припустити, що газ із колонки одразу пішов у кімнату – у ванній не було робочої витяжки. А через відсутність вікна молоді люди отруїлися чадним газом, який не має запаху.

Перед смертю Андрій залишив повідомлення на смартгодиннику. Він написав, що йому погано, болить голова. Це були його останні слова.

Справу досі не передано до суду

Майже десять місяців поліція Львова веде слідство, а справа так і не дійшла до суду. “Нібито досі не проведені необхідні експертизи. Та й сам слідчий не дуже поспішає, таке враження, що справу взагалі хочуть зам’яти. Мине пару років, і за терміном давності все закриють”, – розповідає двоюрідна сестра загиблого Андрія Христина Єрмакова.

Дівчина каже, що вони досі не знають, чи здається знову ця моторошна квартира, чи перебуває під арештом. На міжнародних сайтах з оренди житла фото квартири немає.

За словами адвокатки Діни Дрижакової, квартира ця належить якомусь Володимиру Васильовичу Янку. Ймовірно, Христина Янко, яка здавала це житло через сайт і вела листувалася з гостями, його родичка.

“Насправді це не так. У нас є свідки, які ще до наших героїв теж орендували цю квартиру. Так що вона здавалася давно”, – каже Христина Єрмакова. Та й речей дідуся у квартирі не було.

Туристи для них бізнес

comments powered by HyperComments