Мер Мішель має намір звернутися до СБУ через поїздку глухівських волейболістів на турнір у Росії

Інцидент, Влада | 13:26, 21.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Мер Глухова Мішель Терещенко висловив позицію щодо участі глухівських спортсменів у волейбольному турнірі, який відбувся в Рильську 16 лютого. 

Сьогодні із інтернет ЗМІ стало відомо про те, шо мешканці нашого міста взяли участь у волейбольному турнірі пам’яті росіян, що «исполняли военный долг за пределами отечества», який проходив 16 лютого в місті Рильськ.

Ми глибоко обурені тим, що ці люди самовільно взяли на себе відповідальність представляти місто Глухів на території агресора в той час, коли в зоні ООС, внаслідок наступальних дій російських військових ідуть важкі бої, і Україна несе болючі втрати. Ми офіційно заявляємо, що не уповноважували будь-які спортивні команди, чи то об’єднання брати участь у змаганнях на території ворога від імені глухівчан.

Ми гнівно засуджуємо цинічний вчинок і відверто провокативні діі з боку людей, які ганьблять наш Глухів та його мешканців. На даний час готується офіційне звернення до Служби Безпеки України та інших правоохоронних органів Сподіваємось, що їхня реакція по відношенню до провокаторів буде стрімкою та жорсткою.

Про результати розгляду заяви інформуватимемо в засобах ЗМІ та на наших сторінках”, – написав на сторінці в фейсбук міський голова.

Нагадуємо, за підсумками міжнародного волейбольного турніру спортсмени Глухова одержали переможне місце, про що сповістили російські ЗМІ. 

Шановні українці, співвітчизники, глухівчани!Сьогодні із інтернет ЗМІ стало відомопро те, шо мешканці нашого міста…

Опубліковано Мішель Терещенко – міський голова Глухова Четвер, 20 лютого 2020 р.

Фото: 24 канал

comments powered by HyperComments