Мер Львова Андрій Садовий завітав до Глухова

Влада, Політика 18:09, 28.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 грудня на запрошення міського голови Мішеля Терещенка до Глухова завітав Андрій Садовий – мер міста Львів, лідер парламентської політичної сили.

Андрій Садовий приїхав не з порожніми руками, а з гостинцями. Мер міста Лева дав пояснення доброзичливому жесту

Львів є містом, що відіграє роль форпосту західних кордонів України. Глухів стоїть на сторожі Східних. Ми однаково переймаємось збереженням цілісності нашої держави. Але клімат у Львові біль м’який і теплий, ніж у Глухові. Тож, я хочу привітати з Новорічними святами свого колегу, мера Глухова, Мішеля Терещенка, та подарувати йому теплий шарф, адже саме такий подарунок скріплює дружні стосунки та зігріває тіло й душу в зимову негоду

В свою чергу міський голова Глухова похизувався тим, що на українському ринку товарів із льону й конопель Глухів займає очесне перше місце та передав у подарунок ексклюзивну продукцію з сировини, вирощеної саме в Глухові.

Також Андрій Садовий зустрівся з активістами, волонтерами та небайдужими глухівчанами. Як зауважують на сайті Глухівської міської ради – Спілкування було дуже емоційним, проникливим, змістовним.

Почувши про проблеми, з якими нині стикається керівництво прикордонного Глухова мер Львова висловив своє бачення

Прикордонні населені пункти накшталт Глухова мусять бути твердинею , фортецею на захисті національних інтересів держави. Тож, втрачати Глухів ми не маємо права. Мусимо боротися і перемагати

Він розповів про основні напрямки діяльності, у яких він вбачає вихід з нестабільної ситуації в нашій державі. Порівнюючи зі своїм рідним Львовом, де лідер Самоомочі обіймає посаду мера вже вісім років, він повідомив присутніх про своє бачення розвитку Глухова.

Перш за все, Андрій Садовий звернув увагу на міське самоврядування

Якщо в містах є самоврядування – то країна є безпечною

Він також зауважив, що владні повноваження варто надавати лише людям, які не прагнуть збагатитися завдяки своїм можливостям, а бажають розвитку і процвітання своїй гомаді. 

І наостанок, очільник Львова висловив своє бажання допомогти громаді Глухова реалізувати низку проектів, серед яких – місцева студія радіо-FM, спонсорська допомога для відкиття нового сучасного ЦНАПУ, залучення інвесторів і кращих педставників малого та середнього бізнесу до Глухова.

comments powered by HyperComments
Нагору