Мер Глухова скаржиться, що йому не виділено ефірного часу для агітації на телебаченні

Вибори | 12:36, 12.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Кандидата у народні депутати Мішеля Терещенка немає у списках від ЦВК на виділення ефірного часу для агітації на телебаченні. Повідомляють Сумські дебати.

Сам кандидат від коментаря відмовився. За його словами, це може бути технічна помилка і, якщо вона буде виправлена, – у нього немає претензій.

Жеребкування щодо черговості надання кандидатам ефірного часу відбулося в ОВК №157. Її голова Лариса Олійник повідомила, що списки кандидатів щодо проведення жеребкування для надання ефірного часу по всіх шістьох округах Сумщини від ЦВК надійшли 3 липня.

«У всіх шести списках одномандатних виборчих округів, які розташовані на території Сумської області, прізвища Мішеля Терещенка не було. З нашої точки зору, якщо хтось із кандидатів у депутати відмовляється від свого ефірного часу, і буде згода у Мішеля Терещенка, будь ласка, хай він виступить, доповість людям, розкаже про свою програму»,  – говорить голова ОВК №157 Лариса Олійник.

Нагадаємо, позачергові вибори до парламенту відбудуться 21 липня. У мажоритарних округах Сумської області балотується 79 кандидатів.