Мер Глухова Надія Вайло привітала містян з Днем Перемоги!

Вшанування 13:51, 9.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Зранку, 9 травня у Глухові відбулася традиційна хода із покладанням квітів до Меморіалу Слави. Представники влади на чолі з мером міста Надією Вайло зібралися, щоби вшанувати полеглих у тій війні дідів і прадідів та подякувати їм за перемогу.

В святковій промові мер Глухова Надія Вайло наголосила на тому, що наші діди, прадіди, вибороли перемогу у Другій Світовій війні і вважали 9 травня Днем Перемоги. Багато фронтовиків не повернулися до своїх домівок, захищаючи честь і гідність нашої Батьківщини. Втрати не оминули, мабуть, жодну українську родину.

Тому, очільниця міста закликала пам’ятати нашу історію, бути патріотами своєї країни, дивитися у майбутнє, але і пам’ятати своє минуле. Неоціненний подвиг ветеранів Другої світової війни – це приклад патріотизму, мужності та справжньої любові до рідної землі:

“Це дійсно свято зі сльозами на очах. Ми повинні пам`ятати, що ми нащадки переможців. Війна – це страшне слово. Наш народ зазнав найбільшого лиха, тому що ці події відбувались на нашій з вами землі. Війна торкнулась кожного з нас, кожної сім’ї.

Надія Олексіївна поділилась з присутніми історією своєї сім’ї:

Мабуть, кожен має історію своїх дідів. Моя історія – це мій дід, Харьков Семен Степанович, який пійшов в партизани, бо не міг за станом здоров’я служити в радянській армії. Коли до нього прийшли поліцаї запропонувати вступити до їх лав, то дід відповів: “Ви краще мене вбийте зараз, ніж я буду позором для своїх дітей!” Я це пам’ятаю, і кожен з нас має таку історію.

Також, Н.Вайло подякувала воїнам, котрі зі зброєю у руках сьогодні захищають свободу і цілісність нашої держави на сході України. І привітала містян з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

Ми будемо приходити до обелісків, бо поки жива пам`ять – живий народ! Я вітаю всіх зі святом, зичу всім доброго здоров’я, єдності. Коли ми єдині, коли ми разом – ми сильні. Зі святом вас всіх!”

comments powered by HyperComments
Нагору