Мэр Глухова готов вернуться в город ради борьбы с российской агрессией

Влада, Політика 18:25, 26.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Мэр Мишель Терещенко готов вернуться в Глухов, чтобы бороться с российской агрессией. Об этом градоначальник сообщает на своей странице в facebook

“За цих обставин, перебуваючи «де-юре» міським головою Глухова, я не маю іншого вибору, як забути про мої сімейні обставини й будь-які політичні амбіції та повернутися до Глухова, щоб очолити місто. Зараз я знаходжуся в офіційній відпустці після нещодавнього народження мого сина Ніколи і проживаю в Києві, але я завжди готовий повернутися до Глухова протягом 48 годин, щоб допомогти моїй команді боротися з російською агресією проти України та захищати безпеку нашого чудового міста.
Разом переможемо! Слава Глухову! Слава Украiнi!”

Также глава города высказался по поводу отстранения Глуховского секретаря Елены Демишевой:

“З іншого боку, в Глухові, менше ніж через два місяці, корупційна система (суддя Зарічного районного суду м. Суми Микола Шершак, обласна прокуратура, яка працює під керівництвом одіозного народного депутата Андрія Деркача) вже знайшла спосіб відсторонити Олену Демішеву від займаної нею посади секретаря Глухівської міської ради та позбавити її можливості виконувати обов’язки міського голови під час моєї відсутності в місті. Цей суддя своїм рішенням створив у Глухові дуже критичну ситуацію, ще до того, як ми розглянемо пропозицію щодо введення військового стану, по всій країні”.

comments powered by HyperComments
Нагору