Мексиканські пристрасті в обідню перерву: у Глухові чоловік навідався до колеги дружини виясняти, хто кому зраджує

Суспільство | 14:35, 18.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

27 листопада 2020 року о 12-10 год. до контролерської кімнати філії «Глухівський РЕМ» АТ «Сумиобленерго навідався чоловік. На ґрунті раптово виниклих неприязних відносин він наніс одній із співробітниць підприємства удар долонею правої руки в лобну ділянку голови, чим спричинив жінці фізичний біль.

Потерпілій відразу стало зле, їй викликали швидку та поліцію, відвезли до приймального відділення. За її словами, тепер вона має постійні головні болі.

Чим була мотивована поведінка чоловіка, виясняли у судовому порядку. Як виявилось, у той день зранку потерпіла мала робочий конфлікт із колегою, сказавши, що раніше бачила її чоловіка у під`їзді одного з будинків, жінці нічого не казала, але люди говорили, що він від неї гуляє. Після цього і прийшов її чоловік, підійшов та наніс один штовхаючий удар рукою по лобу.

Обвинувачений своєї провини не визнав. Пояснив, що його цивільна дружина працює разом з потерпілою. За деякий час до вищевикладеної ситуації з невідомої йому причини в родині значно погіршились відносини, жінка начебто про щось замовчувала. Лише під час обідньої перерви 27 листопада 2020 року прийшла додому та розповіла, що колега постійно розказує про його зраду з іншою жінкою.

А це, з його слів, не відповідало дійсності та ставило під загрозу стосунки в родині, тому чоловік приїхав на підприємство, аби запитати «як він гуляє». Перебуваючи в емоційному стані, замахнувся та доторкнувся до лоба потерпілої двома пальцями, намагаючись сказати «думай головою, що кажеш».

Зі слів свідків, обвинувачений поводився начебто адекватно. Чи могли вони бачити нанесення удару? Аби це вияснити дізнавачем було проведено кілька слідчих експериментів. За результатами, свідки не могли бачити цього, так як сиділи позаду, а обвинувачений закривав собою огляд.

Судом було ухвалено чоловіка виправдати в зв`язку з недоведеністю наявності в його діях складу кримінального правопорушення.