Медична реформа: в проекті Кабміна є Глухівський медичний округ!

Медицина, Реформи 10:30, 22.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

В проекті Постанови Кабінету Міністрів є Глухівський госпітальний округ, якому підпорядковуватимуться Кролевецький і Путивльский райони.

“Пропозиція надана та підтримувалась УОЗ Сумської обласної державної адміністрації!!! Завдяки підтримці губернатора Сумської області Миколи Олексійовича Клочка та начальника Управління охорони здоров”я Бутенка Сергія Павловича. Перша гарна новина для м.Глухів за останні місяці чи навіть роки! 
Вітаю м.Глухів!”, – не стримує емоцій лікар-психіатр Євген Скрипник

На сайті Українського медичного часопису наведена таблиця переліку та склад госпітальних округів Сумської областіДля довідки: Госпітальний округ — територіальне об’єднання закладів охорони здоров’я України декількох районів в одну мережу за принципом доступності, густини та кількості населення, наявності готових лікувальних закладів, усталених шляхів доставки пацієнтів та дорожнього сполучення. Один госпітальний округ передбачає обслуговування не менше ніж 120—200 тис. населення, досяжність у радіусі 60 хвилин або 60 кілометрів. Адміністративним центром є населений пункт з населенням понад 40 тис. За задумом децентрацізаційна реформа дозволить оптимізувати витрати на утримання численних лікарень, наблизить саме якісні медичні заклади до населення областей без необхідності відвідування обласного центру.

comments powered by HyperComments
Нагору