Лісові господарства на Глухівщині оголосили про реалізацію новорічних ялинок

 Поділитися

Поділитися в

За словами інженера з охорони та захисту лісу ДП «Шосткинський лісгосп» Анатолія Дощина, ялинки заготовляють на спеціальних плантаціях, які мінімізують шкоду для довкілля, або ж під час проведення рубок догляду й освітлення, які здійснюються для формування й оздоровлення лісів.
Продаж продукції проводитиметься в магазині «Лісовичок» (м. Глухів, вул. Путивльська, 96), на території Шосткинського лісгоспу, а також в садибах Слоутського, Землянківського, Червонянського, Шалигинського, Баницького, Миронівського, Собицького, Воронізького та Шосткинського лісництв.
Ціни на ялини новорічні залишаються минулорічними та становитимуть:
до 1 м – 81 грн;
від 1,1 м до 2 м – 108 грн;
від 2,1 м до 3 м – 138 грн;
від 3,1 м до 4 м – 240 грн;
від 4 м і більше – 300 грн.
До того ж всього за 21 гривню можна придбати святкові букети з гілок хвойних дерев, а в постійних розсадниках підприємства – навіть сосну Кримську, правда вона коштуватиме трохи дорожче за звичайну.
У лісгоспі попереджають про наслідки незаконної рубки новорічних деревць: “За відсутності одноразової клейкої стрічки з номером і штрихкодом, обернутої навколо ялинки, на порушника органами правопорядку будуть накладатися штрафні санкції. Перевірити ідентифікаційний код з бірки можна на сайті системи Лісогосподарського інформаційно-аналітичного центру (ЛІАЦ), або через додаток для смартфону yalynka.info.”, – зазначається в дописі.

Державне підприємство “Шосткинське лісове господарство”

comments powered by HyperComments
Нагору