Лікар-психіатр закликає глухівчан зберігати спокій

Влада, Суспільство 12:29, 27.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

На публічній сторінці місцевого пабліка лікар-психіатр Євген Скрипник звернувся до глухівчан з проханням зберігати спокій стосовно введенного воєнного стану

Воєнний стан! В тому числі і в Сумській області! Так що робити простим людям? Нічого. Як ходили на навчання і на роботу, так ходите і далі. НЕ ПАНІКУВАТИ!”

Він підкреслює, що на життя простих українців впровадженний стан не вплине. Підстави для кардинальних змін можуть виникнути в разі відвертої агресії з боку РФ

“Поки російські танки не підуть на Київ, в житті 99% українців не буде ніяких змін. Поліція переходить на посилений варіант несення служби, збройні сили приведені в повну боєготовність. Але якщо ти не належиш до військових або правоохоронцям, у твоєму житті нічого не зміниться”

Євген Скрипник надав поради громадськості на рахунок сформованих обставин

“Дотримуйся інформаційну гігієну. Не піддавайся на панічні пости про те, що все пропало, економіці настане кінець, пора закуповуватися продуктами, забирати гроші з банків, валити з країни, скидати владу і так далі. Росії вигідна наша паніка”

На Донбасі обстріл відбуваються вже 4,5 роки, і після того, як в українців пройшла перша хвиля шоку від початку війни, ніхто і не думає осаджувати магазини або банки. Зараз те, що відбувається на Донбасі кожен день, сталося в Азовському морі. І так як раніше таких масштабних сутичок з РФ там не було, це викликало ажіотаж. Але Україна переживала і більш серйозні протистояння з Росією. Ажіотаж повинен пройти і змінитися розрахунком. Чи виграє Україна від того, що ми почнемо панікувати і своїми руками знищувати економіку? Чи від цього виграє Росія? Пам’ятай, в найближчі дні українські соцмережі будуть заповнені істеричні коментарі, мета яких — вивести тебе з рівноваги. 
Подзвони/напиши друзям, рідним, особливо літнім батькам і заспокой їх.
Нестійку поки економіку України зруйнувати легко. І відповідальність за неї зараз лежить в першу чергу на нас. Давайте не будемо робити дурниць, чистити мізки від інформаційного сміття, аналізувати ситуацію і спокійно робити кожен свою справу“, – зауважив Євген Скрипник.

comments powered by HyperComments
Нагору