Легалізація свого існування: священник Глухівської військової частини відстоював прийняття капеланського закону

 Поділитися

Поділитися в

11 липня у столиці під Верховною Радою лунала молитва. Кілька десятків капеланів з усієї України з’їхалися до столиці, щоб підтримати нардепів під час розгляду законопроекту Про військове капеланство 10244-1. Повідомляє Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України.  Серед присутніх Назарій Ковальов, військовий капелан Глухівської військової частини.

Капелани, котрі перебувають на посадах у військових частинах, а також і ті, що неодноразово перебували в ротаційному порядку в зоні проведення АТО, а пізніше й ООС, молилися під стінами парламенту, закликаючи народних обранців не гаяти із законодавчими ініціативами, котрі здатні вивести у правове поле діяльність військових капеланів у силових структурах України.

Упродовж усього ранкового, а потім і позачергового засідання за ситуацією в залі парламенту слідкував Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник. Він до останнього вів перемовини з народними депутатами, наголошуючи на важливості прийняття даного законопроекту.

Втім, на засіданні нардепи законопроект 10244-1 не прийняли. Про це кореспондентам Глухів.INFO повідомив Назарій Ковальов.