«Лайкав» відео з Газмановим. Голова Асоціації ветеранів футболу Сумщини отримав вирок

Прокуратура, Суд 11:30, 10.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік виявився активним користувачем російської соцмережі «Одноклассники»

Зарічний районний суд Сум визнав винним голову Асоціації ветеранів футболу Сумщини Сергія Пожарова у поширенні матеріалів, які виправдовували збройну агресію Росії проти України. Чоловіку призначено рік позбавлення волі, який замінено на три роки іспитового терміну, повідомляє «Главком» із посиланням на вирок від 5 серпня.

За матеріалами справи, протягом війни обвинувачений часто ставив вподобайки під дописами соцмережі «Одноклассники», які містили пропагандистський характер. Так, чоловік поставив відмітку «Класс» під відео пісні російського співака Олега Газманова з підтримкою диктатора Володимира Путіна. Іще обвинуваченому припала до душі публікація у групі «Команда Путіна онлайн», де йшлося про нібито успіхи російського солдата на полі бою в Україні.

Крім цього, голова футбольної асоціації вподобав дописи про терористичну «ДНР» та «спецоперацію», яка по суті є повномасштабною війною РФ проти України.

Обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Це дозволило йому уникнути суворішого покарання (стаття Кримінального кодексу, за якою судили українця, передбачає покарання у вигляді обмеженням волі до п’яти років або позбавленням волі на той самий термін).

Також обвинувачений має сплатити державі 10,1 тис. грн судових витрат.

comments powered by HyperComments
Нагору