Культурною галуззю Сумщини буде керувати екс-очільниця Глухова

Культура | 18:14, 12.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Розпорядження про її призначення підписав голова облдержадміністрації Василь Хома 11 травня 2021 року, передає sm.gov.ua

Від імені голови облдержадміністрації Василя Хоми, Олену Мельник із призначенням на цю посаду привітала його заступниця Вікторія Медвідь та побажала успіхів і подальших професійних здобутків.

«Немає сумнівів, що професійні та фахові якості такого керівника будуть сприяти ефективній реалізації тих завдань, які поставлені державою. Бажаю на цій посаді успіхів, натхнення та реалізації цікавих проектів», – зазначила Вікторія Медвідь.

Чимало хороших слів прозвучало на адресу Олени Мельник від колег, які відзначали її професіоналізм, уміння комунікувати, прекрасні людські якості.

У свою чергу, Олена Мельник подякувала голові облдержадміністрації за висловлену довіру та зазначила, що робитиме все від неї залежне, аби заклади культури працювали стабільно. Також закликала членів колективу до подальшої плідної співпраці у вирішенні актуальних питань у галузях культури та туризму області.

Нагадаємо, що Олена Мельник у сфері культури не нова людина, оскільки з 2010 року займала відповідні профільні посади в Сумській обласній державній адміністрації.

comments powered by HyperComments