“Кролевецький елеватор” пропонує агровиробникам вигідні умови співпраці

Аграрний сектор | 14:57, 23.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

ТОВ «Кролевецький елеватор», який розташований у місті Кролевець по вулиці Транспортній, 1, пропонує вигідні умови співпраці для виробників агропродукції.

Потужності елеватора дозволяють приймати щодоби до 4000 т зерна. Сюди можна привозити пшеницю, ріпак (без ГМО), ячмінь, жито, кукурудзу, соняшник, сою (без ГМО).

Підприємство надає повний спектр послуг. Це і зберігання (терміни – за домовленістю), допрацювання, сушіння, відвантаження, перевалка зерна. Надає логістичні послуги (транспортування вагонами до порту). Вартість послуг ринкова.

Також «Кролевецький елеватор» купує зерно. І за високими цінами! Можлива закупівля навіть з місця виробництва чи зберігання. Тобто приїдуть за вказаною адресою та при цьому заплатять 85% вартості зерна передоплати, а решту 16% – після отримання зерна.

За необхідності надають кредити за рахунок власного банку «Агропросперіс Банк».

Зручно, що тут є можливість придбати і засоби захисту рослин та якісні посівні матеріали.

Підприємство повністю відкрите для партнерів та клієнтів. Є доступ до вагів, лабораторії, а значить, представники агрофірм, які привозять зернові та олійні, можуть додатково проконтролювати якість виконання роботи та своєї продукції.

У аграріїв починається «гаряча» пора, жнива, тому інтенсивніше працює і елеватор. Попередньо домовитися та отримати довідкову інформацію можна за телефоном: +38(050)3574277.

Довідково: «Кролевецький елеватор» входить до складу потужної Групи компаній «Агропросперіс» разом із ще 10 елеваторами. Також у Групі працюють 43 агровиробничі компанії, які обробляють понад 300 тисяч га землі, відділ логістики, що надає послуги транспортування агропродукції 400 власними залізничними вагонами, «Агропросперіс Банк», що вже 5 років працює для спрощення доступу до фінансування малих та середніх фермерів України, а також відділ закупівель. Надаючи фермерам повний перелік товарів та послуг для прибуткового агровиробництва, «Агропросперіс» у тому числі займається продажами засобів захисту, добрив та насіннєвого матеріалу.

Детальніше про «Кролевецький елеватор», ціни на агропродукцію, сезонні пропозиції можна дізнатися на офіційному сайті agroprosperis.com.

comments powered by HyperComments