Ковідні ліжка у Глухівській міськлікарні заповнені на 100%

#коронавирус | 19:38, 18.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині мeдичні заклади, які надають допомогу хворим на COVID-19, заповнeні вже на 74,5%, при цьому є лікарні, дe зайняті вcі ліжкоміcця.

Так, на 100% завантажені лікарні у Шостці, Глухові, Конотопі та Білопіллі. У Сумах найбільш завантаженими є лікарня №5. Там зайнято 100% ліжок, виділених для пацієнтів з коронавірусом. У четвертій лікарні зайняті – 92% ліжок.

Палати інтенсивної терапії повністю заповнені в лікарнях Шостки, Кролевця, Глухова, Білопілля, Лебедина, Тростянця та Охтирки. У Сумах повністю зайняті палати інтенсивної терапії у центрі інфекційних хвороб ім. Красовицького, лікарні №5, Сумській ЦРЛ та в госпіталі для ветеранів.

Також в області збільшується кількість хворих, які потребують підключення до медичного кисню. За даними МОЗу, наразі на Сумщині завантаженість таких ліжок складає 75,9% – майже на 11% більше встановленого граничного показника.

Перевишений майже в одинадцять разів показник захворюваності на коронавірусну інфекцію – 800 при нормі 75 на 100 тис населення; вище норми й рівень госпіталізацій – 89,8%.

comments powered by HyperComments