Кому у Глухові роздадуть по десятку яєць?

Допомога 17:44, 30.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Починаючи від завтра, 31 березня, всі дорослі особи з інвалідністю та внутрішньопереміщені люди, які проживають на території Глухівської громади, зможуть отримати курячі яйця, повідомляє Глухівська міська рада.

СКІЛЬКИ? По 10 штук
ДЕ? Внутрішньопереміщених осіб чекають в управлінні соціального захисту населення по вул. Курлука, 1/3. Особи з інвалідністю, в незалежності від того, обслуговуються вони соцпрацівником чи ні, звертаються до Центру надання соціальних послуг ( терцентр) по вул. Шевченка, 16А
КОЛИ? З 8.00 до 17.00 (перерва на обід з 12 до 13)
ЩО МАТИ ПРИ СОБІ? Посвідчення інвалідності і тару
ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ КОМУСЬ ІНШОМУ? Так, особа з інвалідністю, яка не може пересуватись, може звернутись за допомогою до родичів, сусідів тощо. Відповідно, передати посвідчення.
ЯК БУТИ СЕЛАМ? У села громади допомога буде передана через старост.
ЧОМУ НЕ ДАВАТИМУТЬ НА ДІТЕЙ? Діти з інвалідністю вже отримали великі продуктові набори.
ЗВІДКИ ДОПОМОГА? 43 ящики по 360 штук яєць у кожному сьогодні були отримані від Сумського обласного гуманітарного штабу за підтримки Шосткинського районного гуманітарного штабу.
Колегіально було прийнято рішення передати 10 ящиків для працівників Глухівської міської лікарні, 5 ящиків – для персоналу ЦПМСД. Ще 2 ящики отримала спеціалізована лікарня у м Глухів для харчування пацієнтів.
При собі мати тару!

comments powered by HyperComments
Нагору