Комерційні авто для малого бізнесу – як правильно обрати

 Поділитися

Поділитися в

авто для бизнеса

Попит на комерційні автомобілі в Україні в останні роки залишався стабільно високим. Найбільшу цікавість він викликає у представників малого бізнесу. Підприємці обирають комерційні транспортні засоби для перевезення вантажів та економії на них.

Особливості вибору

Основні характеристики авто для малого бізнесу:

  1. Невелика вартість.
  2. Простота обслуговування.
  3. Доступність запасних частин.
  4. Економічні витрати пального.

Автомобіль може бути новим або з пробігом. Нові авто більш перспективні з точки зору терміну служби, але потребують суттєвих витрат на початковому етапі. Вирішенням проблеми стане автокредит. Якщо кошти обмежені – слід дивитись у біг авто з пробігом. На ринку можна знайти багато цікавих варіантів.

Тип кузова

Для малого бізнеса підходять фургони, пікапи, бортові автомобілі. Якщо буде транспортуватись тільки вантаж, то перевагу віддають моделям з одним рядом крісел. Також є версії з 5 посадочними місцями. Ідеальний вибір для ремонтних бригад. Серед представлених на ринку моделей користуються попитом Мерседес Спринтер, Фиат Добло, Рено Доккер, Пежо Партнер. С запчастинами на ці модели немає ніяких проблем. Наприклад, запчастини двигуна на Мерседес Спринтер можна швидко знайти на zapchast.com.ua/zapchasti/mercedes-benz/sprinter/dvigatel-kupit759/ .

Вантажне відділення

Важливими характеристиками виступають об’єм, довжина, ширина кузова. Рекомендується брати автомобіль з невеликим запасом.

Також враховують:

  • можливість завантаження вручну, за допомогою автонавантажувача;
  • кількість дверей, їх ширину, спосіб відкриття.

Тип двигуна та приводу

Мотор та тип пального впливають на економічну складову. Автомобілі з ГБО та двигунами на дизелі більше економічні у порівнянні з бензиновими аналогами. Але варто враховувати, що монтаж ГБО потребує додаткових витрат, зменшує корисний простір.

Авто з переднім приводом передбачають низьку посадку вантажного відділу, що робить процес завантаження за допомогою автонавантажувача більш простим. Моделі з заднім приводом актуальні при перевезенні важких вантажів. Також такі автомобілі можна використовувати з причепами.

Моделі з повним приводом підходять для перевезень по пересічній місцевості, але експлуатація такого транспорту обійдеться дорожче.

Обрати комерційний автомобіль нескладно. Рекомендується скласти базовий перелік вимог та підібрати під них декілька моделей. Далі залишається віднайти актуальні пропозиції на ринки та обрати найбільш вигідну.

По матеріалам Запчасть.ua

comments powered by HyperComments
Нагору