Командувач ОТУ «Суми» генерал-майор Олександр Нестеренко терміново звернувся до жителів області

Армія, Війна 19:43, 2.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми» генерал-майор  Олександр Нестеренко звернувся до жителів Сумської області з терміновими повідомленнями.

“Звертаюся до жителів Сумської області з терміновими повідомленнями.
1. Оперативна обстановка 2 листопада 2022 в зоні відповідальності ОТУ «Суми» стабільна та контрольована. Ворог здійснює провокаційні обстріли – захисники і захисниці дають гідну відсіч таким діям.

2. У соціальних мережах шириться інформація (більш за все, ворога або тих, хто діють в інтересах рашистів) щодо питань дестабілізації обстановки методом відводу військ із напрямку Херсону та Сходу країни і їхню передислокацію на сумський напрямок з метою створення ударних угруповань.
Повідомляю: це фейкові дані, вони не відповідають дійсності!

Інформую: військовослужбовці ЗСУ мають можливості вести повітряну та спеціальну розвідки на глибину до 100 км від державного кордону в бік противника! Наразі ознак формування військових частин чи угруповань не виявлено!
Наші військові частини та підрозділи продовжують виконання визначених завдань – офіційні дані публікуються на сторінці ОТУ «Суми» в мережі Фейсбук.

3. Оперативно-тактичним угрупованням «Суми» постійно проводяться різного роду тренування та навчання з метою підвищення рівня злагодженості підрозділів та військових частин для проведення адекватних дій із реагування на ризики і загрози, які є наразі. Тому, згідно з моїм розпорядженням, із 00:00 год. 3 листопада 2022 року буде проводитися комплекс тактико-спеціальних командно-штабних навчань.

Можливо, ви будете спостерігати більш інтенсивний рух військової техніки, більшу кількість особового складу зі зброєю на вулицях населених пунктів. Закликаю – не хвилюйтеся, адже це планові заходи!”

comments powered by HyperComments
Нагору