Команда «Smart Choice» Глухівського міського центру позашкільної освіти стала переможницею обласних змагань з робототехніки

Конкурси 14:24, 26.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 21 по 23 грудня 2022 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю були проведені обласні змагання з робототехніки та електронного конструювання серед дітей та учнівської молоді.

За інформацією ОЦПО та РТМ, у змаганнях взяли участь 25 вихованців закладів освіти області. Умовами заходу передбачено змагання у трьох категоріях:

– «Онлайн тестування з робототехніки та радіоелектронного конструювання» (діти демонструють свої знання з робототехніки та радіоелектронного конструювання);

– «Сумо» (бій автономних роботів);

– «Кегельринг» (заочно) (роботи якнайшвидше виштовхують кеглі за межі поля).

У змаганнях взяли участь вихованці гуртка «Робототехніка» Глухівського міського центру позашкільної освіти: Никита Суботін, Кіріл Кожедуб. Учасники показали високі практичні навички роботи з роботизованими пристроями та упевнено отримали перемогу. За підсумками змагань, у двох категоріях: «Сумо», «Кегельринг», команда «Smart Choice» Глухівського міського центру позашкільної освіти стала переможницею змагань, посівши І місця.

Переможці нагороджені Дипломами комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Підготував конструкторів та винахідників до змагань Павло Миколайович Сагайдак, керівник гуртка «Робототехніка» Глухівського МЦПО.

Вітаємо вихованців та їх керівника!

МЦПО Глухів, Методист науково-технічного відділу Ольга Литвинова

comments powered by HyperComments
Нагору