Колишні голови Сумської ОДА нині керують захистом Харківщини + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про Романа Грищенка та Василя Хому, пише Тhe Sumy Post.

Нагадаємо, що Роман Грищенко – очолював Сумську облдержадміністрацію з березня по листопад 2020 року. Останній робочий день на чолі області припав на 9 листопада 2020 року. Грищенко має за плечима військовий досвід. До призначення головою ОДА працював військовим прокурором харківського гарнізону (з квітня 2018 року). Полковник юстиції.

Нині є командиром 127-ї бригади територіальної оборони, яка на початку повномасштабної агресії з боку росії одна з перших стала на захист Харкова та області. 24 травня Президент України Володимир Зеленський нагородив Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня полковника Романа Грищенка за особливі заслуги у захисті державного суверенітету.

Якщо брати наш підрозділ, то він — один з наймолодших в державі. 8 березня почалося формування, коли в місті Харкові не було на той момент місця, яке б не обстрілювалося. Він набирався здебільшого з харків’ян і жителів інших регіонів, які на той момент перебували у Харкові”, — розказав в інтерв’ю Суспільному Грищенко.

Допомагає Грищенку у 127-й бригаді ще один колишній керівник Сумської ОДА Василь Хома. Саме він став наступником Грищенка на цій посаді, на якій перебував с 23 листопада 2020 р. по 25 червня 2021 року.
Нині Хома є начальником штабу у цьому батальйоні ТрО.

 

 

comments powered by HyperComments
Нагору