Колектив юних вокалісток з Глухова став лауреатом міжнародного фестивалю-конкурсу

Конкурси, Таланти 19:02, 5.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

В кінці липня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Kiten Art Fest”, участь в якому прийняв коллектив зразкової студії “Добрий вечір” Глухівського міського палацу культури. В результаті продемонстрованого номеру юні і талановиті дівчатка вибороли призове місце, а саме – стали лауреатом I ступеня в заявленому конкурсі.

“Колектив зразкової студії «Добрий вечір» міського палацу культури є постійними учасниками місцевих, обласних свят і заходів, міжнародних конкурсів, підготовка до яких триває на протязі року.

Отримавши запрошення на участь у конкурсі (який проходив 24 липня), дітки дуже зраділи, тому що співати вони люблять. Обрали з репертуару колективу пісню під назвою «Світ чудовий» в який розкривається бажання всіх дітей жити в мирнім і щасливім світі. Саме ця пісня і була представлена колективом на конкурсі.

Рік творчої праці вихованців дав свій результат, журі нагородило діточок кубком і дипломом за зайняте перше місце. Радість, щасливі оченята з мріями про світле мирне майбутнє, і бажання й надалі радувати всіх своєю творчістю наповнила вихованців студії.”, – розповіла Глухів.INFO художній керівник дитячої естрадної студії Тетяна Карпенко

comments powered by HyperComments
Нагору