«Кіно у сховищі» університету: Студенти Глухівського вишу переглядають українські фільми

Дозвілля, Освіта 15:06, 25.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ще з осені 2022 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка започатковано інформаційно-просвітницького проєкту «Кіно у сховищі, щотижня студентська молодь, яка мешкає у місті Глухів та гуртожитку, у приміщенні одного з укриттів університету, що знаходиться під четвертим (бібліотечним) корпусом, переглядає кінохроніки українського державотворення, документальні, художні фільми про видатних українців, які боролися за незалежність України, фільми сучасних режисерів-документалістів та класиків.

«В умовах неоголошеної війни росії з Україною, до того ж, практично на кордоні з ворогом, такі мистецькі та просвітницькі заходи достатньо актуальний крок, який підтримала студентська молодь нашого університету», розповідає завідувачка виховного відділу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Ольга Вишник. До того ж молодь дотримується всіх заходів безпеки під час перегляду фільмів, вони вже в укритті. А для комфортного перегляду фільмів сховище обладнане пуфами, а студенти  можуть приходити з своїми смаколиками.

Важливою складовою національно-патріотичного виховання в університеті є популяризація видатних постатей української історії, культури, борців за незалежність, героїзація подвигів захисників Вітчизни, воїнів Збройних Сил України, Національної гвардії України, волонтерського руху з допомоги українським захисникам.

 

comments powered by HyperComments
Нагору