Касаційний суд: директорку Глухівської ЗОШ №2 Аллу Рябуху звільняли незаконно

 Поділитися

Поділитися в

Про рішення Верховного Суду директор ЗОШ №2 Алла Рябуха повідомила у Фейсбуці. Епопея з її звільненням у Глухові тривала майже два роки.  Як неодноразово заявляла Алла Рябуха, звільнення з роботи вона вважає травлею з боку команди мера Мішеля Терещенка за те, що вона як депутат міської ради від БПП має свою точку зору і відмовляється голосувати за сумнівні, непідготовлені і абсолютно непрофесійні рішення міськради. Щоб підтримати видимість законності, їй, починаючи з початку 2017 року, оголосили три догани: за ненабраний 10-й клас, за нібито несправедливі премії вчителям та за щербаті тарілки в школі.

ЇЇ звільнили у травні 2017 року. Після оскарження в суді вона була поновлена на роботі Глухівським міськрайонним судому у серпні місяці, але відділ освіти подав апеляційну скаргу.

У вересні Апреляційний суд Сумської області визнав, що директор Глухівської ЗОШ №2 Алла Рябуха займає посаду директора навчального закладу на законних підставах. Колегія суддів палати  з розгляду цивільних справ, заслухавши сторони та дослідивши матеріали справи, апеляційну скаргу міського відділу освіти не задовольнила та залишила рішення суду першої інстанції в силі. Тоді міська влада звернулась до Касаційного суду.

Алла Рябуха залишилась серед опозиційних до чинного мера депутатів. Через це, за її словами, влада занадто прискіпливо весь час вишукувала недоліки у роботі школи, ігнорувала проведення широкомасштабних загальноукраїнських заходів, наприклад, ЗОШ №2 виграла конкурс на проведення міні-EdCamp у березні 2017 року. Ці конференції проходять у форматі дискусійного заходу. Вони щоразу збирають педагогів з усієї країни, але глухівська влада неофіційно заборонила відвідати місцевим педагогам тренінг нового формату.

“Ось і поставлена крапка у вирішенні питання щодо звільнення мене з посади директора школи. Верховний Суд підтвердив, що звільняли незаконно. По європейському. Життя бумеранг. Дякую за моральну підтримку колег, друзів, чудовому юристу Олександру Осьмаков і особисто Юрію Олександровичу Бурлаці.!

Джерело: “Неделя

comments powered by HyperComments
Нагору