Історія війни захисника з Глухова, що став на захист України за покликом серця

 Поділитися

Поділитися в

Жителя селища Есмань Володимира Самуся знають як добру, чуйну, товариську, привітну людину. А спортивна спільнота Глухівщини – ще й як активного талановитого спортсмена, гідного суперника на футбольному полі.

Сім’я Самусів відома й тим, що батько, три сини та вже й онуки завзяті спортсмени (у різних видах спорту) Есманьської та Глухівської громад.

Більш як дев’ять місяців тому клята росія прийшла з повномасштабною війною на нашу землю, що поділила життя всіх українців на «до» і «після».

Безстрашні, незламні воїни ЗСУ стали на захист нашої рідної землі з першої хвилини війни. Не міг стояти осторонь і Володимир Самусь. Тим паче, що його старший брат Сергій та молодший Андрій – прикордонники, їм довелося першими зустрітися з ворогом віч-на-віч.

Володимир з перших днів війни прагнув піти туди, де мають бути справжні чоловіки у важку для Батьківщини годину. Тож 30 квітня, пройшовши всі необхідні формальності в місцевому військкоматі, він потрапляє на службу в ЗСУ.

Перший місяць служби він пробув у м. Київ. А вже на початку червня його з побратимами відправили на «гарячу» Донеччину: під м. Авдіївка, в с. Красногорівка. 28 липня недалеко від Авдіївки, де була і 7 рота третього батальйону 110-ї бригади, в якій ніс військову службу Володимир Самусь, окупанти відкрили безпреривний вогонь з різних видів зброї. Зав’язався тяжкий нерівний бій. Але наші хлопці мужньо тримали оборону. У цій без перебільшення «м’ясорубці» було тяжко поранено нашого Володимира. На превеликий жаль, втратив ногу.

Три дні він пробув у лікарні м. Дніпро. Потім його привезли у Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М. І. Пирогова, де він і зараз проходить реабілітацію. Йому вже зробили протез кінцівки, тож тепер адаптується до життя в нових умовах.

Та головне наш шановний захисник Володимир Самусь не падає духом, як і раніше, дотепно жартує. І дуже-дуже вболіває за своїх побратимів, які сьогодні воюють на фронті, де йде битва за нашу країну, за існування української нації. І як кожен з нас, він щиро вірить у перемогу ЗСУ над рашистами. Так і буде – бо за Україну стоять справжні титани ЗСУ!

Тетяна Гукова, начальник відділу культури, молоді і спорту Есманьської селищної ради для Газети “Глухівщина”

.

comments powered by HyperComments
Нагору