Ігор Греков: «В Глухів треба вдихнути нове життя!»

Вибори 20:24, 21.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Глухів потребує розбудови якісної інфраструктури. Не секрет, славетне історичне місто помалу втрачає свій привабливий облік, зокрема через погані дороги, невпорядкований стан подвір`я освітніх закладів, медичних установ. І це тільки верхівка айсбергу. В межах міста є багато неосвоєної території, яку можна було б облагородити. Сумно спостерігати за тим, як Гетьманська столиця занепадає в той час, як в сусідніх містах відкриваються музеї, встановлюються фонтани, будуються басейни, окультурюються парки відпочинку.

Люди втомилися від порожніх обіцянок і популізму політиків. Всі ми в очікуванні позитивних метаморфоз – ми прагнемо бачити місто комфортним, процвітаючим, чистим. Жителі Глухова та району ратують за забезпечення функціональності та модернізації всіх сфер життєдіяльності громади. Це і якісні дороги з тротуарами, і сучасні парки з зонами для відпочинку, і об лаштовані місця для проведення культурно-масових заходів та не тільки.

На сьогоднішній день інфраструктура Глухівщини потребує проведення реанімаційних заходів. Стан доріг вкрай важко назвати задовільним. Є такі ділянки, які в більшій мірі схожі на місячні кратери, аніж на проїжджу частину. За рахунок місцевого бюджету масштабні проблеми, нажаль,  не вирішити. Необхідне залучення державних коштів, зокрема шляхом впровадженої президентом програми «Велике будівництво». Розмах й підхід президентської ініціативи приємно вражають: це не звичайний «ямковий» ремонт, а добросовісна якісна робота. Старий асфальт повністю прибирають, замість нього кладуть нове багатошарове покриття.

Варто зазначити, що не лише дороги є пріоритетним напрямком досягнення комфортного життя містян. Особливої уваги потребують також школи, дитячі садки, стадіон. Необхідно розробити дорожню карту ремонту та реконструкції навчальних закладів. Такі міри направлені на досягнення енергоефективності, економії коштів з оплати комунальних послуг, забезпечення належних умов навчання та розвитку підростаючого покоління, естетично привабливого зовнішнього вигляду будівель та територій навколо них. Комплексний підхід у роботі дозволить створити якісне середовище для навчання та розвитку дітей. В наш час необхідно, щоб жителі міста та району мали змогу в належних умовах отримувати знання, займатися спортом, покращувати стан здоров’я, проводити відпочинок.

На Сумщині вже є реальні результати роботи в рамках проекту «Велике будівництво». Влада нарешті звернула увагу на проблеми периферії. Оцінюється  стан доріг, проводиться їх інспекція, за результатами якої приймається відповідне рішення щодо ремонту багатостраждальних ділянок.

Є напрацьована база, не можна зупинятись, потрібно рухатись у заданому напрямку. Глухів, як історично-культурний центр Сумщини, заслуговує особливої уваги.

У Ігоря Грекова, кандидата на посаду міського голови, є бачення та напрями всебічного розвитку громади, і не тільки за рахунок бюджетних коштів, а й завдяки включенню об’єктів інфраструктури до державної програми «Велике будівництво».

«За два місяці співпраці з народним депутатом Михайлом Ананченком від ПП «Слуга народу»

нам вдалося домовитись про виділення коштів на 2021 р. з державного бюджету в бюджет Громади щодо:

  1. Реконструкції однієї школи;
  2. Реконструкції одного садочку;
  3. Будівництва спорткомплексу;
  4. Облаштування прибудинкової території багатоповерхівок;
  5. Будівництво підприємства для переробки сільгосппродукції.

І це тільки початок роботи з  народним депутатом Михайлом Ананченком від правлячої партії «Слуга народу», – переконаний Ігор Петрович.

РОЗВИВАЄМО МІСТО РАЗОМ!

Голосуй за Ігоря Грекова та партію «Слуга народу»

 

comments powered by HyperComments
Нагору