Ігор Греков та команда “Слуга народу”: “ВАШ ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ”

Вибори 14:49, 23.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Ігор Греков, кандидат на глухівського міського голову, закликає жителів Глухова та району зробити обдуманий вибір, вірити не обіцянкам, а конкретним справам.

«Настає вирішальний момент. 25 жовтня у кожного буде шанс вплинути на майбутнє нашої громади. Скористатись правом голосу – почесний обовязок кожного свідомого громадянина, якому небайдужа доля міста, села і всього регіону. Важливо памятати, ВАШ ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ, ніхто не вправі вирішувати за вас, якими будуть наступні 5 років вашого життя. Представники різних політичних сил виголошують виборцям багато обіцянок. В результаті більшість із них так їх і не виконують.

Планів можна окреслювати чимало. Важливо тримати дане слово, аби виправдати очікування людей. Партія «Слуга народу» має чітку програму дій. Наша мета — вдихнути нове життя у місто та відродити села, зокрема, завдяки програмі «Велике будівництво».

Моя команда – талановиті, амбітні, енергійні та досвідчені люди, які не практикують порожніх гасел. Вони займаються реальними справами на користь громади для стабілізації її економічної ситуації.

Я переконаний, що злагоджена співпраця депутатського корпусу з мешканцями — запорука успіху та єдності громади.

«Слуга народу» прямує заданим президентом курсом, підпорядковується сформованій владою вертикалі.

Місто не повинно стати в опозицію до самого себе. Вірю, що спільними зусиллями ми розбудуємо Глухівщину! Прошу вашої підтримки на виборах. Буде ТАК, як вирішиш ТИ!».

Свої сподівання на підтримку політичної партії «Слуга народу» висловлює кандидат у депутати до Глухівської міської та Сумської обласної рад Роман Горобко:

«Місцеві вибори-2020 є унікальною знаковою подією для кожного конкретного мешканця міста, села чи селища. Вперше вони проходитимуть за оновленим виборчим законодавством. У людей є сподівання, що в умовах децентралізації Україна піде новим курсом, у кожного окремого регіону, у новостворених об’єднаних територіальних громад з’являться нові можливості розвитку.

Це дійсно так. Президентською партією заданий правильний маршрут, є напрацювання, розроблено ряд дієвих програм, необхідно невпинно рухатись далі. Треба працювати системно. Я, як кандидат в депутати від партії «Слуга народу» розраховую на вашу підтримку. Саме від вашого голосу, голосу кожного окремого виборця залежить майбутнє громади, регіону, як і усієї держави.

Шановні жителі Сумської області, міста Глухова та району, прошу вас прийти 25 жовтня на виборчі дільниці, проголосувати за політичну силу «Слуга народу». Це партія, якій вже довірились люди на президентських та парламентських виборах.

Для ефективної подальшої роботи ще раз довірте свій голос депутатам, яким готові делегувати повноваження захищати ваші інтереси, шукати шляхи здобуття благополуччя вашого міста, села, області.

Ваша думка важлива, ваш голос – рішучий. Дане вам законом право волевиявлення – це не просто можливість висловити свою громадянську позицію, це ваш крок на зустріч кращому майбутньому!»

comments powered by HyperComments
Нагору