“І швець, і жнець, і на дуді грець”: Глухівський центр зайнятості про безробітних

 Поділитися

Поділитися в

Останніми роками види громадських робіт дещо розширилися, – розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Відтепер ми не обмежуємося соціально-побутовими проблемами – косінням, для прикладу, трави на узбіччях доріг чи традиційним прибиранням територій парків та скверів, а й переймаємося суспільно-знаковими об’єктами. Таким чином безробітний має широкий спектр вибору застосування власних зусиль та здібностей. Адже на обліку у наших центрах зайнятості та філіях стоять люди різного фаху. Скажу без перебільшення, що сьогодні безробітний Сумщини і швець, і жнець, і на дуді грець.
Так, на території Березівської сільради у селі Слоут Глухівського району впорядковано парк відпочинку: ландшафтні роботи, висадка декоративних рослин, укладання тротуарної плитки, встановлення ліхтарів та лавок.

За словами Володимира Підлісного, саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт.

За інформацією Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості

comments powered by HyperComments